شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ , ۰۹:۱۷:۰۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۲۳ ساعت ۰۴:۱۱
لینک کوتاه مطلب:

بازدید فرماندار از بخش چهاردولی صورت گرفت

✅فرماندار شهرستان قروه "مهندس خلیل فعله گری" در ادامه ی بازدید های خود از روستاهای سطح شهرستان، به همراه بخشدار چهاردولی و روسای ادارات آبفا، جهادکشاورزی و بنیاد مسکن، از روستاهای این بخش شامل آقبلاغ، سورچه، و گنداب سفلی و علیا بازدید کرد.

✅فرماندار شهرستان قروه “مهندس خلیل فعله گری” در ادامه ی بازدید های خود از روستاهای سطح شهرستان، به همراه بخشدار چهاردولی و روسای ادارات آبفا، جهادکشاورزی و بنیاد مسکن، از روستاهای این بخش شامل آقبلاغ، سورچه، و گنداب سفلی و علیا بازدید کرد.

?در این بازدید فرماندار در دیدار با اهالی روستای روستای سورچه قول پیگیری مهاجرت معکوس و بازگشت اهالی روستا بصورت قانونی را داد.

?فعله گری همچنین در روستای آقبلاغ به مزار شهدای این روستا رفت و با قرائت فاتحه یاد و خاطره ی شهدای گرانقدر را زنده نگه داشت.
وی سپس با حضور در مدرسه قدیمی و فرسوده آقبلاغ قول پیگیری جهت ساخت مدرسه جدید این روستا را به اهالی داد. همچنین وی با حضور در قنات و واحد خبازی روستا جهت تکمیل و تجهیز، دستورات لازم را به رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ارائه داد.

?در روستای گنداب علیا فرماندار ابتدا در مزار شهدای گرانقدر اسلام جهت قرائت فاتحه حضور یافت. سپس در تماس تلفنی با رئیس مخابرات شهرستان پیگیر مشکلات آنتن دهی اینترنت و تلفن شد. همچنین فعله گری طی بازدید از پروژه های حوزه ی کشاورزی این روستا ضمن پیگیری لازم از طریق رئیس اداره جهاد کشاورزی، تسریع در انجام این پروژه ها را خواستار شد.

?در روستای گنداب سفلی فرماندار ابتدا در تماس تلفنی با رئیس اداره مخابرات شهرستان پیگیر مشکلات آنتن دهی اینترنت و تلفن در این روستا شد. سپس در بازدید از مدرسه ی در حال احداث توسط بنیاد برکت، از طریق رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) پیگیر تسریع در انجام این پروژه شد.

 

?۱۹ شهریورماه ۱۴۰۱
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه