شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ , ۰۸:۲۷:۵۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۶/۲۶ ساعت ۰۴:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

بازدید فرماندار از روستاهای بخش سریش آباد صورت گرفت

✅فرماندار شهرستان قروه "مهندس خلیل فعله گری" در ادامه ی بازدید های خود از روستاهای چمقلو شیدا، ملک آباد، آونگان و فرهاد آباد و نجف آباد از بخش سریش آباد بازدید کرد. در این بازدید بخشدار سریش آباد و روسای ادارات آبفا، بنیاد مسکن، میراث فرهنگی و گردشگری و راه و شهرسازی حضور داشتند.

✅فرماندار شهرستان قروه “مهندس خلیل فعله گری” در ادامه ی بازدید های خود از روستاهای چمقلو شیدا، ملک آباد، آونگان و فرهاد آباد و نجف آباد از بخش سریش آباد بازدید کرد. در این بازدید بخشدار سریش آباد و روسای ادارات آبفا، بنیاد مسکن، میراث فرهنگی و گردشگری و راه و شهرسازی حضور داشتند.

?در روستای آونگان از منبع آب شرب این روستا بازدید شد و فرماندار پیگیر مشکلات کم آبی شده و از طریق تماس تلفنی با مدیران کل استانی مرتبط، این موضوع را پیگیری نمودند. همچنین در ادامه از مرکز بهداشت این روستا با هدف بررسی امکانات و وضعیت پرسنل این مکان بازدید بعمل آمد.

?در ادامه مهندس فعله گری از وضعیت راه دسترسی روستای فرهاد آباد و همچنین پروژه ی آب رسانی این روستا دیدن کرد. همچنین وی از پل تاریخی فرهادآباد نیز بازدید نمود و در این بازدید به ادارات راه و شهرسازی و میراث فرهنگی و گردشگری تاکید نمود که پیگیر جذب اعتبارات مصوب شوند و عملیاتی نمودن پروژه احداث پل توسط ادارات راهداری و مرمت و بازسازی توسط اداره میراث فرهنگی و گردشگری را خواستار شد.

 

?دیدار با اهالی روستای چمقلو شیدا و بازدید از وضعیت راه دسترسی این روستا سومین برنامه ی فرماندار در بازدید از روستاها بود. همچنین وی از وضعیت راه دسترسی روستای نجف آباد نیز بازدید کرد.

?قرائت فاتحه و حضور در مزار شهدای روستای ملک آباد و همچنین بازدید از منبع آب و اتخاذ تصمیمات در خصوص مشکلات حوزه ی کم آبی این روستا بخش پایانی برنامه های فرماندار بود.

 

?۲۲ شهریورماه ۱۴۰۱
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه