شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۰:۱۳:۰۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۱۱ ساعت ۰۲:۲۱
لینک کوتاه مطلب:

نشست شورای آموزش و پرورش قروه برگزار شد

نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه به ریاست مهندس "خلیل فعله گری" فرماندار شهرستان قروه و با حضور "عابدین رستمی" امام جمعه قروه و اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری شهرستان قروه برگزار شد.

نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه به ریاست مهندس “خلیل فعله گری” فرماندار شهرستان قروه و با حضور “عابدین رستمی” امام جمعه قروه و اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری شهرستان قروه برگزار شد.
در این نشست ابتدا جعفر عبدالملکی رئیس اداره آموزش و پرورش قروه گفت که هم اکنون بالغ بر ۲۳ هزار دانش آموز در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند نسبت به سالیان اخیر ۲ هزار نفر افزایش یافته اند. وی گفت تعداد ۲۳۰ نفر در شهرستان جهت دانشگاه های سطح کشور پذیرش شده اند.
در ادامه رستمی امام جمعه شهرستان با بیان اینکه آموزش و پرورش باید از حالت تک بعدی دربیاید گفت که مدارس ما باید مبتنی بر آموزش های استدلال محور ارائه نمایند نه تعهد محور. وب همچنین بر تاکید بیشتر بر بخش پرورش در این سازمان تاکید کرد.
در ادامه فرماندار قروه ضمن اشاره به در پیش بودن ۱۳ آبان و روز دانش آموز خواستار حضور پرشور همگان در راهپیمایی این روز شد. فعله گری همچنین خواستار آموزش های ویژه و ابتکار عمل جهت جلوگیری از آسیب های فضای مجازی به دانش آموزان شد.

۱۰ آبان ۱۴۰۱