شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ , ۲۲:۱۴:۳۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۲۹ ساعت ۰۱:۳۸
لینک کوتاه مطلب:

استاندار کردستان جهت کلنگ زنی چندین پروژه عمرانی به دلبران سفر کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه؛  اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان روز شنبه به‌ همراه معاونین و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برای بررسی میدانی مشکلات مردمی و مسایل این شهر به دلبران سفر کردند.

?سفر یک روزه استاندار کردستان به شهر دلبران

✅ به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه؛  اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان روز شنبه به‌ همراه معاونین و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برای بررسی میدانی مشکلات مردمی و مسایل این شهر به دلبران سفر کردند.

? غبارروبی گلزار شهدای دلبران ، کلنگ زنی تعریض و بازسازی جاده مواصلاتی دلبران- قروه ،  کلنگ زنی پروژه بهسازی محور دوم دلبران و قزلجه کند، دیدار با جمعی از خانوده های شهدا ، مردم و شنیدن دغدغه های آنان از نزدیک  از مهم‌ترین برنامه‌هایی بود که توسط استاندار در این سفر یک روزه صورت گرفت.

?استاندار کردستان در این سفر از برخی پروژه‌های نیمه‌تمام این شهر بازدید به عمل آورد و از نزدیک با مشکلات مردم این منطقه آشنا شد و برای تسریع در رفع مشکلات مردمی دستوراتی را صادر کرد.

?زارعی کوشا استاندار کردستان در دیداری که با مردم شریف شهر دلبران داشتند عنوان کرد :  مردم این شهر به انقلاب و نظام وفادار بوده و فداکاری های بزرگی در طول تاریخ انقلاب اسلامی انجام داده‌اند و با مشارکت حداکثری در همه صحنه های حساس کشور برای کردستان افتخار آفریدند واین وظیفه مارا نسبت به‌ مردم این منطقه سنگین تر می کند.

?استاندار کردستان در ادامه با اشاره به تجمع برخی از افراد اغتشاشگر در سطح بعضی از شهر های این استان، تأکید کرد: طی چند روز اخیر تجمعاتی در کردستان و کشور داشتیم که موجب ناراحتی مردم شد لذا باید این حرکت دشمنان را با بصیرت کامل و پیروی از بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی خنثی کرد.

?زارعی کوشا افزود: شهروندان متدین و دینمدار شهر دلبران نیز در این اتفاقات اخیر سهم بسزایی را در جهت حفظ ارزش های انقلاب اسلامی ایفا کرده و با جانفشانی های مردم عزیز این شهر که منجر به زخمی و مجروح شدن تعدادی از آنان شده بار دیگر پایبندی خود را به نظام مقدس اسلامی اثبات کردند.

?استاندار کردستان خاطر نشان کرد: حجم کار رسانه ای در اغتشاشات اخیر از سوی دشمن بسیار بیشتر از دیگر فتنه ها بود زیرا دشمن عملاً شکست خورده بود و می خواست با کار رسانه ای این شکست را جبران کند.

 

?در ادامه دیدار استاندار محترم با اشاره به مشکلات حوزه شهر دلبران از جمله : جاده مواصلاتی – سیستم فاضلاب شهری – کمبود اعتبارات و نیروی اداری در این شهر امیدواری خود را جهت حل این مشکلات در آینده ای نزدیک اعلام نمود.

?در ادامه دیدار مردمی، استاندار محترم از نزدیک با مردم شریف دلبران گفتگو کرده و گوش شنوای آنان برای بیان مشکلاتشان شدند.

?بعد از پایان جلسه استاندار کردستان با حضور در جاده مواصلاتی دلبران – قزلجه کند پروژه محور دوم بهسازی این مسیر مواصلاتی را کلنگ زنی کردند.

 

۲۸ آبانماه ۱۴۰۱