شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ , ۰۸:۰۳:۲۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۹/۱۶ ساعت ۱۴:۳۶
لینک کوتاه مطلب:

برای حمایت از زندانیان

خیرین قروه ای آستین ها را بالا زدند

گردهمایی خیرین شهرستان قروه به منظور کمک جهت حمایت از خانواده زندانیان این شهرستان به ریاست مهندس "خلیل فعله گری" فرماندار شهرستان قروه و با حضور "مجتبی محمدی" مدیر کل اداره ی زندان های استان کردستان، "عابدین رستمی" امام جمعه قروه، خیرین و روسای برخی ادارات در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

گردهمایی خیرین شهرستان قروه به منظور کمک جهت حمایت از خانواده زندانیان این شهرستان به ریاست مهندس “خلیل فعله گری” فرماندار شهرستان قروه و با حضور “مجتبی محمدی” مدیر کل اداره ی زندان های استان کردستان، “عابدین رستمی” امام جمعه قروه، خیرین و روسای برخی ادارات در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این نشست ابتدا فعله گری با اشاره به بازدید اخیر اعضای شورای تامین از اداره زندان های قروه گفت که بزودی شورای اشتغال قروه جهت ایجاد اشتغال برای زندانیان آزاد شده، جلسه تشکیل و برنامه ریزی خواهد نمود.
فرماندار قروه گفت با حمایت خیرین تلاش خواهیم کرد بخشی از زندانیان قروه ای شب یلدا را در کنار خانواده خود باشند.
در ادامه مدیر کل زندان های استان کردستان خاطر نشان کرد که زندانی اصلی خانواده ی زندانیان هستند که اغلب بی سرپرست بوده و باید در وهله ی اول به فکر حمایت از این افراد باشیم. وی حرفه آموزی زندانیان را بسیار با اهمیت دانست و توجه به این امر را از برنامه های آتی خود دانست.
رفع آسیب های اجتماعی و کاهش این پدیده از خواسته های رستمی امام جمعه قروه بود. وی گفت در دهه ی اخیر این مشکلات افزایش یافته و به تبع آن آسیب های اجتماعی نیز افزایش یافته که ناشی از سومدیریت و کم کاری دولت ها بوده است. امام جمعه ی قروه گفت این خیرین و مردم هستند که همواره در گذشته تاکنون خلاهای مدیریتی را پرکرده اند.
در پایان خیرین قروه ای کمک های خود را جهت حمایت از زندانیان به انجمن حمایت از زندانیان قروه اهدا کردند.

۱۳ آذر ۱۴۰۱