شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۲:۲۳:۴۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۲/۸ ساعت ۰۲:۰۶
لینک کوتاه مطلب:

استاندار کردستان

دشمنان هیچ وقت حامی قوم کرد نبوده اند

?استاندار کردستان با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام قروه در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت ایام شعبانیه و اعیاد پر برکت این ماه به ذکر مناقب امام حسین (ع) پرداخت.

✅تکمیلی…

?استاندار کردستان با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام قروه در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت ایام شعبانیه و اعیاد پر برکت این ماه به ذکر مناقب امام حسین (ع) پرداخت.

? وی در ادامه سخنان خود به وقایع اخیر کشور و نقشه های شوم دشمنان برای بر هم زدن امنیت کشور پرداخت و گفت: اینها که امروز مدعی حقوق کردها شده اند، دروغ می گویند. چرا که در زمان قتل عام کردها به دست صدام لعین به او کمک می کردند و آن زمان که داعش کردهای بی گناه ایزدی و مسلمان را در عراق کشتار می کردند ساکت بودند. اما امروز به دروغ از حقوق کرد حرف می زنند.

?وی با تکریم مقام شامخ شهدا به مظلومیت شهدای امنیت پرداخته و گفت: تنها گناه شهید اردلان این بود که لباس نیروی انتظامی بر تن داشت و در مسیر بازگشت به خانه با آن وضع اسفناک و سبعانه و جنایتکارانه به شهادت رسید.

?وی در ادامه انقلاب اسلامی را ادامه قیام امام حسین علیه السلام دانست و تاکید کرد که باید نگاه ما برای حل مسایل به داخل باشد. در ابتدای جنگ تحمیلی ما حتی سیم خاردار را هم وارد می کردیم، اما امروز در عرصه بین المللی بحث بر سر این است که آیا جمهوری اسلامی به یک قدرت نظامی مانند روسیه کمک نظامی می کند یا خیر.

?استاندار در بخشی از سخنان خود با ادای احترام به شهدای اهل سنت و شیعه گفت: برای دشمن نه کردها مهمند و نه شیعه و سنی بودن، دشمن تنها در پی ویرانی کشور و اختلاف افکنی است.

?وی در پایان سخنان خود با تقدیر از مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان قروه در وقایع اخیر گفت: این مردم بزرگوار همیشه حامی انقلاب بوده اند، اما دشمن با خیال خام گمان می کرد که می تواند این پایگاه انقلاب را دچار لغزش کند. اما مردم قروه در تامین امنیت استان کردستان یار و یاور انقلاب بودند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
?۴ اسفندماه ۱۴۰۱

@Gh401farmandari

✔️روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه