شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ , ۱۱:۴۱:۴۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ ساعت ۱۱:۵۹
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار قروه در پیامی عروج شهادت گونه سرهنگ مومنی را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه "مهندس خلیل فعله گری" فرماندار شهرستان قروه با صدور پیامی درگذشت جناب سرهنگ "محمدرضا مومنی" فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان را تسلیت گفت

⬛️به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه “مهندس خلیل فعله گری” فرماندار شهرستان قروه با صدور پیامی درگذشت جناب سرهنگ “محمدرضا مومنی” فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان را تسلیت گفت.

✔️متن پیام به شرح زیر است
بسم‌ اله الرحمن‌ الرحیم
«الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ»

✔️به تصریح دین، مرگ پایان زندگی نیست، بلکه حرکت آدمی در مسیر سعادت فطری و پُلی به جهان ابدی است و خوشا آنانکه در این مسیر رضای خدا و خلق خدا و ارزشهای والای انسانی را سرلوحهٔ زندگی قرار داده‌اند.

✔️خبر نابه‌هنگام و جانسوز درگذشت سرهنگ پاسدار «محمد رضا مومنی» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیهٔ شهرستان،انسانی نمونه، با خصوصیات بارز اخلاقی و انسانی، چنان تلخ است که به باور نمی‌نشیند.

✔️ ولی در برابر تقدیر و رضای حق‌تعالی چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.
گشاده‌رویی، تعهد، دلسوزی، خدمات مؤثر و نقش انکار‌ناپذیر ایشان در برقراری امنیتِ ایران اسلامی و شهرستان، تا همیشه در یادها خواهد ماند.

✔️اینجانب از طرف خود و همکاران در فرمانداری و بخشداریهای تابعه و به نمایندگی از ادارات شهرستان، این ضایعهٔ جانگداز را به مردم شریف شهرستان، جامعهٔ ایثارگران و بالاخص خانواده و بستگان داغدیدهٔ ایشان تسلیت می‌گویم.

✔️خداوند روح آن عزیز سفر کرده را با همرزمان شهیدش محشور گرداند و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

خلیل فعله گری
فرماندار شهرستان قروه