جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ , ۱۸:۵۹:۳۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱/۱ ساعت ۱۴:۵۲
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار قروه در پیامی آغاز سال نو را تبریک گفت

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه؛  مهندس خلیل فعله گری فرماندار این شهرستان فرارسیدن عید باستانی نوروز را تبریک گفت.

?به گزارش خبرگزاری روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه؛  مهندس خلیل فعله گری فرماندار این شهرستان فرارسیدن عید باستانی نوروز را تبریک گفت.
متن پیام فرماندار قروه به شرح زیر می باشد:

?یا مقلب القلوب و الابصار . یا مدبر اللیل و النهار . یا محول الحول و الاحوال . حول حالنا الی احسن الحال.

ز کوی یار میآید نسیم باد نوروزی
از این باد آر مدد خواهی چراغ دل برافروزی

✅به انگیزه  رستاخیز  طبیعت، خدای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق بسپارد .

✅ آری بهار طبیعت ، آینه تمام نمای قدرت خداوندیست . بهار آغاز طراوت و شادی طبیعت ، فصلی نو در حیات زمین و زمینیان ، بانگی بر تحول ، ندایی از آسمان و آسمانیان در جهت تعظیم این همه عظمت و بهار نماد و جلوه گاه اراده الهی در بازآفرینش طبیعت است و نوروز نیز  طلیعه این دگرگونی شگرف است.

✅ پروردگارا اینک که سال نو از آغوش مطهر تو فرا می رسد قلب ما نیایش می کند که  بارالها  ما را متبرک کن تا هر روز که در راه رسیدن به تو گام بر می داریم با تحسین و حیرت زیبایی را بجوییم که همانا سرشت توست و ما را برکت آن بخش که هر روز وظیفه خود را به انجام رسانده و به برادران و خواهرانمان یاری بهتر و بیشتر رسانیم.

✅اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام و گلگون کفن ایران اسلامی بویژه شهدای والامقام شهرستان قروه، فرا رسیدن بهار و نوروز ۱۴۰۲ که با ماه پر خیر و برکت رمضان مقارن شده است را به ملت عزیز ایران اسلامی به ویژه مردم شریف شهرستان قروه تبریک و شادباش می گویم و از خداوند منان سالی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت آرزومندم و امیدوارم در سایه منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) سال ۱۴۰۲ سالی سرشار از گشایش، بهروزی و امید و نشاط باشد.

خلیل فعله گری
فرماندار شهرستان قروه