سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ , ۱۴:۲۲:۴۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۷/۱۳ ساعت ۰۱:۵۶
لینک کوتاه مطلب:

فرماندار قروه به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیام تبریکی صادر کرد

مهندس فعله گری فرماندار شهرستان قروه با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان و جهادگران عرصه نظم و امنیت تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، در متن پیام مهندس فعله گری آمده است:

?مهندس فعله گری فرماندار شهرستان قروه با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان و جهادگران عرصه نظم و امنیت تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قروه، در متن پیام مهندس فعله گری آمده است:

✅امروزه اقتدار و صلابت ایران اسلامی مدیون فداکاری و جانفشانی‌های نیروهای مسلح در پاسداری از نظم و امنیت است، قطعا موفقیت در عرصه‌های مختلف در سایه امنیت و آرامش به‌دست می‌آید، نیروی انتظامی امروزه در کشور نقش موثر و تاثیرگذاری در این حوزه دارد.

✅نیروی انتظامی به‌عنوان نهادی برخاسته از مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره نماد شجاعت، دلاوری و ایثارگری محسوب می‌شود، غیورمردان ناجا همواره نقش برجسته‌ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته‌اند و در این راه نیز از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند، تقدیم شهدای عرصه نظم و امنیت نشان‌گر این مسئله است.

✅هفته فراجا فرصت مغتنمی برای تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی غیورمردانی است که برای امنیت پایدار، سربلندی، ایجاد نظم و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی با ایثار، فداکاری، رشادت و مجاهدت، آرامش و آسایش خاطر را برای مردم فراهم می‌کنند.

✅اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز نیروی انتظامی، آغاز هفته نیروی انتظامی را خدمت سبزپوشان عرصه نظم و امنیت تبریک عرض نموده و از خدمات بی‌دریغ، بی‌وقفه و جانفشانی‌های فرماندهان، کارکنان خدوم و زحمتکش انتظامی به ویژه نیروهای فراجا در شهرستان قروه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

خلیل فعله گری
فرماندار شهرستان قروه